Transport

Branża TSL to główna specjalizacja Kancelarii. Zaufały nam największe przedsiębiorstwa lokalne. Na co dzień jesteśmy do dyspozycji dla tych przedsiębiorców, ich przedstawicieli i pracowników. Specjalnie dla tej branży utworzyliśmy system tzw. „monitoringu wierzytelności” By nasi Klienci nie tracili swojego cennego czasu wprowadziliśmy system elektronicznego obiegu dokumentów. Od momentu przekazania do Kancelarii danej sprawy w pełni ją kontrolujemy.

Dla branży TSL prowadzimy usługi w zakresie:
– dochodzenia przed sądem należności za wykonane usługi,
– reprezentujemy Klientów w sporach dotyczących niewykonania, lub nienależytego wykonania usługi,
– niesiemy wsparcie i reprezentacje prawną w przypadku zdarzeń związanych podczas wykonywanych usług (zdarzenia drogowe, kradzieże).

Z uwagi na wielość szkód na pojazdach stanowiących flotę naszych Klientów, specjalnie dla Nich w ramach obsługi prawnej wprowadziliśmy bezkosztowy system analizy szkody. Sporządzenie kalkulacji naprawy pojazdu i prawidłowa wycena wysokości szkody na pojeździe jest głównym zadaniem Kancelarii w tego rodzaju sprawach. Nasi klienci nie ponoszą w tym zakresie dodatkowych kosztów związanych ze zlecaniem prywatnych opinii rzeczoznawcy.

W przypadku szkód komunikacyjnych na pojazdach branży TSL (flotowych) skutecznie dochodzimy utraconych przez korzyści, które mogliby zyskać, gdyby nie przestój pojazdu w związku ze szkodą komunikacyjną.
Szkody w branży TSL obsługujemy bez względu na miejsce jej powstania.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania

Zadzwoń pod numer telefonu:

+48691205635

Lub zostaw swój numer, oddzwonię.